Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARAFFER, 2 st, GLAS, 4 st olika, emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, höjd 10-24 cm
Smärre enstaka nagg kan förekomma
186908
2013-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här