Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KARAFFER, 4 st, GLAS, 5 st, emaljmåleri på glas, "Mary Gregory", 1880-tal, troligen Böhmen, viktorianska motiv, himmelsblått glas, höjd 10-27 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre enstaka nagg kan förekomma
186916
2013-05-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner