Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ängel omgiven av rosor, bär signatur Helge Hörberg, 31x46 cm
Krackelyrer, rispor, märken
186923
2013-05-23