Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ängel omgiven av rosor, bär signatur Helge Hörberg, 31x46 cm

Krackelyrer, rispor, märken

186923

2013-05-23