Fotogenlampa mässing

Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing
Fotogenlampa mässing

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LYKTA/FOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing och glas, ett glas med graverad dekor i form av stjärna, höjd ca 53 cm

Slitage, stänganordning saknas

186925

2013-05-23