Florence Regnier-Barral objekt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REGNIER-BARRAL, Florence (född 1946): Untitled, signerad på baksidan, höjd 47, 32x17
PROVENIENS: Galerie Ahlner

Lös del

186927

2013-05-23