Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REGNIER-BARRAL, Florence (född 1946): Untitled, signerad på baksidan, höjd 47, 32x17
PROVENIENS: Galerie Ahlner
Lös del
186927
2013-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här