Teskedar silver

Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver
Teskedar silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESKEDAR, 11 st, silver, Johan Peter Larsson, Halmstad 1879, gammalfransk modell, vikt ca 134 g

Bruksslitage, smärre bucklor

186930

2013-05-23