Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
FRIMÄRKSALBUM, 1900-tal, "Hawe Frimärksalbum", Stockholm, tryckt 1937, innehållande 335 frimärken från olika länder, albumets mått 30x24 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel
Albumet något nött
186937
2013-05-23