Frimärksalbum

Frimärksalbum
Frimärksalbum
Frimärksalbum
Frimärksalbum
Frimärksalbum
Frimärksalbum

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

FRIMÄRKSALBUM, 1900-tal, "Hawe Frimärksalbum", Stockholm, tryckt 1937, innehållande 335 frimärken från olika länder, albumets mått 30x24 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel

Albumet något nött

186937

2013-05-23