Kabinettalbum jugend

Kabinettalbum jugend
Kabinettalbum jugend
Kabinettalbum jugend
Kabinettalbum jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

KABINETTALBUM, 2 st., jugend, tidig 1900-tal, skinnpärmer med mässingsbeslag, innehåller tidstypiska fotografier, höjd 27x21 resp 29x24 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel

Skador

186944

2013-05-23