Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDIER, Geneve, herrfickur, 1800-talets första del, spindelgång, vit urtavla med målad dekor, boett av silver, diameter 52 mm
Urtavlan med nagg
186947
2013-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här