Herrfickur Bordier

Herrfickur Bordier
Herrfickur Bordier
Herrfickur Bordier
Herrfickur Bordier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDIER, Geneve, herrfickur, 1800-talets första del, spindelgång, vit urtavla med målad dekor, boett av silver, diameter 52 mm

Urtavlan med nagg

186947

2013-05-23