Äldre litteratur i diverse ämnen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, ÄLDRE (18), huvudsakligen 1700- och 1800-tal, däribland J. A. Buchner, Toxicologi, eller lära om gifterna, 1828, Pharmacopoea Svecica, 1784, M. Dionis, Traité general des accouchemens..., 1718, samt Cluver, P., Introductionis in universam geographiam, 1659. 18 volymer.

Skador och defekter

186956

2013-05-25