C Göran Karlsson tempera

C Göran Karlsson tempera
C Göran Karlsson tempera
C Göran Karlsson tempera
C Göran Karlsson tempera

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad CGK 96, tempera på papper, 38x29 cm

186962

2013-05-23