Missoni textil
2013-05-23
186964
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 4/25, 67x67 cm