Missoni textil
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 4/25, 67x67 cm
Kuntoraportti
186964
Päivämäärä:
2013-05-23