Missoni textil

Missoni textil
Missoni textil
Missoni textil
Missoni textil

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 4/25, 67x67 cm

Kuntoraportti

186964

Päivämäärä:

2013-05-23