Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGLUND, Karl (samtida): Par med Vaxholmsbåt i bakgrunden, signerad Kalle Höglund, EA, färglitografi, 44x46 cm

186983

2013-05-24