Wifredo Lam Pleni Luna färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAM, Wifredo (1902-1982): Ur Pleni Luna, signerad, 54/262, färglitografi, 65x50 cm

187004

2013-06-12