Axel Wallenberg skulpturer

Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer
Axel Wallenberg skulpturer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, Axel Wallenberg, terrakotta (1898-1996): Kvinnoskulpturer, signerade Axel Wallenberg, 3 st på träsockel, höjd 19-38 cm

En skulptur lös på träsockel, en av skulpturerna med lagning i huvud

187033

2013-05-24