Axel Wallenberg skulpturer
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTURER, Axel Wallenberg, terrakotta (1898-1996): Kvinnoskulpturer, signerade Axel Wallenberg, 3 st på träsockel, höjd 19-38 cm
En skulptur lös på träsockel, en av skulpturerna med lagning i huvud
187033
2013-05-24