Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, 3 lådor, skrivklaff med lådinredning, höjd 90, 108x50 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Skador, ett beslag skadat, lösa benknoppar medföljer
187035
2013-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner