Skrivbyrå Karl Johan

Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan
Skrivbyrå Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, 3 lådor, skrivklaff med lådinredning, höjd 90, 108x50 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Skador, ett beslag skadat, lösa benknoppar medföljer

187035

2013-05-24