Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
WALLENBERG, Axel (1898-1996): Kvinnohuvud, monogramsignerad AW, patinerad gips, höjd 32 cm, längd 56 cm, lös träsockel medföljer
Skador, lagningar
187038
2013-05-24