Axel Wallenberg skulptur

Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur
Axel Wallenberg skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

WALLENBERG, Axel (1898-1996): Kvinnohuvud, monogramsignerad AW, patinerad gips, höjd 32 cm, längd 56 cm, lös träsockel medföljer

Skador, lagningar

187038

2013-05-24