Leif Eriksson serigrafi

Leif Eriksson serigrafi
Leif Eriksson serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIKSSON, Leif (född 1939): "Andy Warhol", färgserigrafi, signerad och daterad Leif Eriksson-76, numrerad 21/75, bladmått 47x31 cm

187046

2013-05-24