Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIKSSON, Leif (född 1939): "Andy Warhol", färgserigrafi, signerad och daterad Leif Eriksson-76, numrerad 21/75, bladmått 47x31 cm
187046
2013-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här