Hans Ekegårdh oljemålning

Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EKEGÅRDH, Hans (1881-1962): Place de la Concorde, signerad Ekegårdh, daterad a tergo 1935, olja på pannå, 32x39 cm

187048

2013-05-24