Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LUNDBERG, LG (född 1938): Here and Now, 1981, med fem färgserigrafier, samtliga signerade, numrerad 14/80, fem färgserigrafier
187051
2013-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här