LG Lundberg färgserigrafi

LG Lundberg färgserigrafi
LG Lundberg färgserigrafi
LG Lundberg färgserigrafi
LG Lundberg färgserigrafi

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

LUNDBERG, LG (född 1938): Here and Now, 1981, med fem färgserigrafier, samtliga signerade, numrerad 14/80, fem färgserigrafier

Zustandsbeschreibung

187051

2013-05-24