Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LUNDBERG, LG (född 1938): Here and Now, 1981, med fem färgserigrafier, samtliga signerade, numrerad 14/80, fem färgserigrafier
Zustandsbeschreibung
187051
2013-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner