James Coignard etsning

James Coignard etsning
James Coignard etsning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, född 1925): Komposition med fågel, signerad J. Coignard, 29/30, färgetsning, bildmått diameter 21 cm

187075

2013-06-10