Soffbord Josef Frank

Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank
Soffbord Josef Frank

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, Josef Frank, för Svenskt Tenn, modellnummer 974, mahogny, kantsarg, höjd 55, längd 75 cm

Ytskador, lagningar

187077

2013-05-24