Portfolio Kölare Lyth Lundberg Achenbrenner
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORTFOLIO Söderut 05: Portfölj med fyra grafiska blad, 2005, signerade och numrerade 1/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Panama", Nils Kölare "Från K till B", LG Lundberg "Andra sidan", Harald Lyth "Kupol", bladstorlek 43,5 x 32 cm
187096
2013-05-26