Portfolio Kölare Lyth Lundberg Achenbrenner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORTFOLIO Söderut 05: Portfölj med fyra grafiska blad, 2005, signerade och numrerade 1/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Panama", Nils Kölare "Från K till B", LG Lundberg "Andra sidan", Harald Lyth "Kupol", bladstorlek 43,5 x 32 cm

187096

2013-05-26