Le Corbusier färglitografi

Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965): "Les dés sont jétes", signerad och daterad i plåten, vattenstämpel Arches France, färglitografi, 39,5x64,5 cm, oramad

187106

2013-05-24