José Weiss oljemålning

José Weiss oljemålning
José Weiss oljemålning
José Weiss oljemålning
José Weiss oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

WEISS, José (1859-1919): Landskap, olja på duk, signerad, 25,5x35,5 cm

Krackelyr

187116

2013-05-31