Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdslandskap i vinterskrud, signerad Roland S, 133/350, färglitografi, 30x41 cm

187117

2013-05-24