Olofsson Norrman Högfeldt
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETSNING, Pierre Olofsson, komposition, bladmått 44x34 cm, BLANDTEKNIK, signerad Lars Norrman, modell, bladmått 22x14 cm, BLYERTSTECKNING, signerad R Högfeldt, modell, bladmått 33x24 cm
Pierre Olofssonbladet gulnat
187118
2013-05-24