Olofsson Norrman Högfeldt

Olofsson Norrman Högfeldt
Olofsson Norrman Högfeldt
Olofsson Norrman Högfeldt
Olofsson Norrman Högfeldt
Olofsson Norrman Högfeldt
Olofsson Norrman Högfeldt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETSNING, Pierre Olofsson, komposition, bladmått 44x34 cm, BLANDTEKNIK, signerad Lars Norrman, modell, bladmått 22x14 cm, BLYERTSTECKNING, signerad R Högfeldt, modell, bladmått 33x24 cm

Pierre Olofssonbladet gulnat

187118

2013-05-24