Fat Kina 1700-tal
2013-05-24
187127
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av får i trädgård samt blomstermotiv, diameter 28,5 resp. 28 cm
En med lagningar, smärre nagg