Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av får i trädgård samt blomstermotiv, diameter 28,5 resp. 28 cm
En med lagningar, smärre nagg
187127
2013-05-24