Fat Kina 1700-tal

Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av får i trädgård samt blomstermotiv, diameter 28,5 resp. 28 cm

En med lagningar, smärre nagg

187127

2013-05-24