Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÖRS, TESPINDLAR, 4 st., DOLK, miniatyr, MEDICINSKED, SALTKAR, 2 par, SALTSKEDAR, 3 st., med blå emalj, mm, delvis silver
Skador, slitage
187143
2013-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här