Börs tespindlar saltkar silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÖRS, TESPINDLAR, 4 st., DOLK, miniatyr, MEDICINSKED, SALTKAR, 2 par, SALTSKEDAR, 3 st., med blå emalj, mm, delvis silver

Skador, slitage

187143

2013-05-24