Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BESTICK, nysilver, Bremen, importerade av A.G. Dufva, bestående av, 13 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 matskedar
PROVENIENS: Familjen Nobel
Smärre bruksslitage
187194
2013-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här