Bestick nysilver

Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BESTICK, nysilver, Bremen, importerade av A.G. Dufva, bestående av, 13 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 matskedar
PROVENIENS: Familjen Nobel

Smärre bruksslitage

187194

2013-05-24