Skåp 1800-talets första hälft
2013-05-24
187195
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, med låda, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, höjd 103, 46x45 cm
Yt- och fanérskador, sprickor