Skåp 1800-talets första hälft

Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft
Skåp 1800-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, med låda, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, höjd 103, 46x45 cm

Yt- och fanérskador, sprickor

187195

2013-05-24