Byrå 1800-talets första hälft
2013-05-24
187196
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, höjd 84, 70x46 cm
Nyckel saknas, fanérskador, benen med omfattande fanérsläpp