Urna porslin Kina

Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina
Urna porslin Kina

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

URNA med lock, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal, balusterformad, dekor med motiv av drakar, höjd 63 cm

Lock med lagning, smärre tillverkningsdefekter

187202

2013-05-25