Bord sevresliknande märke

Bord sevresliknande märke
Bord sevresliknande märke
Bord sevresliknande märke
Bord sevresliknande märke
Bord sevresliknande märke
Bord sevresliknande märke

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD, omkring 1900, bricka med sevresliknande märke, polykrom dekor av figurer i romantiskt landskap mot blå fond, benställning i förgylld metall, höjd 71, diameter 57 cm

Glasyrslitage

187206

2013-05-24