Karin Broos pastell

Karin Broos pastell
Karin Broos pastell
Karin Broos pastell
Karin Broos pastell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BROOS, Karin (född 1950): Island I, signerad och daterad Karin Broos -88, pastell på papper, 46x65 cm
UTSTÄLLD: Hässelby Slott, Stockholm

187208

2013-05-25