Leander Engström oljemålning

Leander Engström oljemålning
Leander Engström oljemålning
Leander Engström oljemålning
Leander Engström oljemålning
Leander Engström oljemålning
Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ENGSTRÖM Leander (1886-1927): Damporträtt,
signerad Leander Engström, olja på duk, 100x73 cm.
PROVENIENS: Sture Mårtenssons samling, Lomma

187209

2013-05-26