Frits Henningsen stol Danmark 1930-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRITS HENNINGSEN, stol, Danmark 1930-tal, ben i mahogny, klädd i brunt skinn med pärlspikning, höjd 65 cm

Skinnet med reva i ryggen, slitage

187223

2013-05-24