Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELIKOPTERMODELL, Kavan Jet Ranger, 1970-tal, tvåtaktsmotor, plast, metall, längd 156, rotorblad 161 cm, vatten landningsställ medföljer
Skador, ej funktionstestad, saknar delar
187241
2013-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här