Helikoptermodell Kavan Jet Ranger

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELIKOPTERMODELL, Kavan Jet Ranger, 1970-tal, tvåtaktsmotor, plast, metall, längd 156, rotorblad 161 cm, vatten landningsställ medföljer

Skador, ej funktionstestad, saknar delar

187241

2013-05-28