Bestick bakelit

Bestick bakelit
Bestick bakelit

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK, 29 dlr, 1960-tal, rostfritt stål och svart bakelit, 4 matknivar, 6 matgafflar, 10 smörgåsknivar, 9 smörgåsgafflar

Bruksslitage

187242

2013-05-25