Trädgårdsurnor 1800-tal
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
URNOR, 4 st, gjutjärn, 1800-talets mitt, svartmålade höjd 22 cm, diameter ca 31, 5 cm
Kuntoraportti
Med dräneringshål
187251
Päivämäärä:
2013-05-25