Trädgårdsurnor 1800-tal

Trädgårdsurnor 1800-tal
Trädgårdsurnor 1800-tal
Trädgårdsurnor 1800-tal
Trädgårdsurnor 1800-tal
Trädgårdsurnor 1800-tal
Trädgårdsurnor 1800-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

URNOR, 4 st, gjutjärn, 1800-talets mitt, svartmålade höjd 22 cm, diameter ca 31, 5 cm

Kuntoraportti

Med dräneringshål

187251

Päivämäärä:

2013-05-25