Bord i par

Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par
Bord i par

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PARBORD, mahognyfanér med intarsia, s.k. blumen marqueteri, omkring 1900, höjd 79, 119x79 cm

Fanérskador, lagningar, benavslut med kompletterande klossar, ett benkryss saknas

187255

2013-05-25