Konsolbord i empire
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KONSOLBORD, empire, dekor delvis träskuren och pastellage, skiva av cararramarmor, uppburen av delfiner, förgylld med polerat guld och slagmetall, bemålad och förgylld sockel, höjd 82, 105x60 cm
Dekor och ytskador, stenskiva med limning
187257
2013-05-25