Konsolbord i empire

Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire
Konsolbord i empire

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLBORD, empire, dekor delvis träskuren och pastellage, skiva av cararramarmor, uppburen av delfiner, förgylld med polerat guld och slagmetall, bemålad och förgylld sockel, höjd 82, 105x60 cm

Dekor och ytskador, stenskiva med limning

187257

2013-05-25