Kjell Harila färglitografi

Kjell Harila färglitografi
Kjell Harila färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARILA, Kjell (född 1959): Ronnie Peterson - Monaco GP, signerad Kjell Harila, XIX / L, färglitografi, 52x70 cm

187269

2013-05-25