Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

152 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, Sinotibetansk, Buddha på dubbel lotustron, förgylld brons, dekorationsstenar, bär signatur, höjd 13,5 cm

187271

2013-05-25